Home / Szablony / 5 Darmowych szablonów Magento od Template Monster

5 Darmowych szablonów Magento od Template Monster

Budujesz sklep na Magento i chcesz bezpłatnie przestestować możliwości tego systemu albo po prostu masz ograniczony budżet na projekt? Zacznij od darmowych szablonów dostępnych Template Monster. Choć nie mają one tak bogatych i zaawansowanych funkcji jak ich odpowiedniki premium, nic nie stoi na przeszkodzie, aby za ich pomocą stworzyć dobry sklep, który z powodzeniem będzie sprzedawał twoje produkty.

Darmowe szablony Magento

SmartElectro

darmowe szablony magento

SmartElectro to stylowy szablon dla e-sklepu oferującego gadżety elektroniczne. Do przewag projektu należą jaskrawe, ale stylowe kolory, duże obrazy i dobrze dobrane czcionki oraz wygodne opcje nawigacji. Dopasować wygląd szablonu do własnych potrzeb pomogą przełącznik kolorów i dodatkowe funkcji personalizacji.

Szablon posiada kluczowe moduły, w tym rozwijane menu, rozwijany koszyk, lista życzeń, porównywanie produktów, banery produktowe itd. Templatka wspiera fonty Google i technologię Retina dzięki czemu sklep znakomicie wyglądał będzie na różnych ekranach. Ma dobrze zoptymalizowany kod, który został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

StereoCar

darmowy szablon magento

Jak sama nazwa wskazuje jest to szablon dla sklepów oferujących akcesoria muzyczne dla samochodu, chociaż w projekcie templatki nie zostały wykorzystane tematyczne elementy graficzne. Oprócz tego możesz skorzystać z przełącznika kolorów, szeregu modułów i dodatkowych opcji zarządzania wyglądem aby dostosować go do własnych potrzeb.

Szablon StereoCar zawiera MegaMenu, Ajax Search, Ajax Wish List, Ajax Compare, formularz zapisywania na newsletter i formularz kontaktowy. Templatka także wspiera popularne moduły dostępne na stronie Magento. Ona jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami internetowymi.

AllyBike

magento templatka za darmo

Za pomocą tego motywu można realizować wygodną stronę dla sklepów rowerowych. Templatka ma tematyczny projekt i zawiera kluczowe moduły, które pomogą jak najlepiej zaprezentować produkty na stronie. Szablon także posiada rozbudowane opcje personalizacji i przełącznik kolorów.

Do szablonu były dodane rozwijane menu, nowe, najlepsze i polecane produkty, lista życzeń, porównywanie produktów, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możesz podłączyć stylowe typografie na stronę.  Szablon także jest responsywny i przyjazny SEO.

F2

szablon magento za darmo

Pod tajemniczą nazwa F2 ukrywa się znakomity szablon Magento dostępny całkowicie za darmo. Jest on na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w wielu zadaniach, a szczególnie polecamy go osobom którym zależą na dobrym wyeksponowaniu zdjęć na stronie internetowej. Z tego powodu jest on bardzo dobry do sklepów z odzieżą, czy artykułami dekoracji wnętrz.

Bardzo efektowny slider prezentuje w ciekawy sposób najnowsze promocje, wybrane produkty albo kategorie. Bardzo zaawansowany panel administracyjny sprawia, że można go dopasować do własnych potrzeb.

Jak wspomnieliśmy, jest to szablon całkowicie darmowy, a w ramach płatnych dodatków możecie kupić m.in. instalację czy konfigurację SEO.

Magetique Lingerie

szablon sklepu z bielizną Magento

Budujesz sklep z bielizną albo z innymi ciuchami dla kobiet i szukasz stylowego designu? Wypróbuj Lingerie, szablon od znanego projektanta Zemez, mającego na koncie dziesiątki bardzo udanych templatek do wielu systemów, dostępnych na Template Monster. Ma on takie funkcje jak responsywny design, który sprawi, że zakupy na urządzeniach mobilnych będą łatwiejsze dla klientów, stronę katalogu i łatwą konfigurację swatchy kolorów.

Dodatkowo, ZEMEZ dodaje pełną wersję PSD layoutu, dzięki czemu zaawansowani użytkownicy mogą pogrzebać w designie, aby przystosować ten motyw do własnych potrzeb.

Zobaczcie więcej szablonów Magento na Template Monster – warto!

magento

Odpowiedz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*